Sunday, February 6, 2011

3 Selebriti Pilihan

Juliana Evans
JULIANA SOPHIE EVANS PROFILE
FULL NAME: Juliana Sophie Johari Evans
DATE OF BIRTH: 5 Julai 1989
BLOOD: Inggeris (bapa) dan Melayu (ibu)
SIBLINGS: Bongsu daripada tiga beradik
ORIGIN: Petaling Jaya, Selangor
EDUCATION: Ijazah Sarjana Muda Komunikasi Massa, Sunway University College, Bandar Sunway, Petaling Jaya
COMMERCIALS: Tracia Eternal, Fair & Lovely, Nokia 2600 dan Clean & Clear
TV PROGRAMME: E-Zone (Astro Ria), Majalah Moral (TVIQ), Bintang Kecil Raya (TV9) dan Remaja (TV3)
DRAMA: Kami The Series (8TV), Ghost (8TV) dan Kasut Tumit Tinggi (Astro Prima)
FILM: Kami The Movie dan Hooperz.

Marshanda
MARSHANDA BIODATA :

Nama Lengkap : Adriana Marshanda
Nama Panggilan : Marshanda
TTL : Jakarta, 10 Agustus 1989
Nama Ayah : Irwan Yusuf
Nama Ibu : Riyanti Sofyan
Anak ke : 1 dari 3 bersaudara
Zodiak : Leo
Pendidikan terakhir : SD Islam Tugaskus, SMPN 216, SMA Labschool, Kebayoran Jakarta,
Penyanyi Favorit : Christina Aguilera, Britney Spears, M2M
Pemain film Favorit : Dude Herlino
Taylor Swift

Taylor Swift Personal Fact


Birth Name

Taylor Alison Swift

Birth Date

December 13, 1989

Birth Place

Wyomissing, Pennsylvania, USA

Height

5' 11"

Nationality

American

Education

  • Graduated from the Aaron Academy, Hendersonville, Tennessee, in 2008



P/s: Artis ini di pilih dari 3 buah negara iaitu Malaysia, Indonesia, USA.

Suka ? LIKE okayy

5 00 Berceloteh:

EJA said...

suka marshanda..cun..hihi

4k3m[PIJA] said...

tu lah, comel sangat dia =)

d_LA said...

suke juliana evans..comey giler

4k3m[PIJA] said...

memang comel n dia ada kecantikan semula jadi kan.

Sophie Al-yahya said...

suka tiga2.. sebab tiga2 mcm tak over gitu.natural beauty plk tu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Copyright @ 2010-2013. All Right Reserved by Syafizaalexa